Bosch Akumulátorové vrtací kladivo UniversalHammer 18V s 2x 2,5 Ah Li-Ion
Číslo výrobku 6426076Popis výrobku
Číslo výrobku 6426076
Výkonné akumulátorové vrtací kladivo Bosch Universal Hammer 18V od firmy Bosch je optimální oporou pro lehké vrtací a příklepové vrtací práce do betonu, kamene a přírodního kamene. S příklepovou frekvencí 5100/min dosahuje příklepová vrtačka čistého a efektivního výsledku. Maximální příklepová síla je 2 J, díky čemuž je akumulátorové vrtací kladivo ideální pro vrtání do tvrdých materiálů, jako je kámen a beton, a také pro sekání a odstraňování dlaždic. Promyšlené akumulátorové nářadí vám díky svému akumulátorovému provozu nabízí maximální volnost pohybu při vrtání a příklepovém vrtání a lze jej kdykoli flexibilně používat nezávisle na zdrojích energie. Akumulátorové vrtací kladivo je vybaveno kvalitní lithium-iontovou baterií o výkonu 18V. Má kapacitu 2,5 Ah a vyznačuje se svými odolnými a robustními vlastnostmi je bez paměťového efektu a bez samovybíjení. Integrovaný indikátor úrovně nabití umožňuje kdykoli zkontrolovat zbývající energii. S nabíječkou, která je součástí sady, je doba nabíjení baterie pouhá 1 hodina a 30 minut.
Bosch aku vrtací kladivo 18 V můžete individuálně přizpůsobit podmínkám příslušné práce, abyste získali ideální výsledek. Díky elektronické regulaci otáček můžete plynule regulovat otáčky od 0 - 2 000 ot./min. Pomocí přepínače můžete určit směr otáčení nástavce - proti směru nebo po směru hodinových ručiček. Odolný držák SDS Plus umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušných vrtáků a dalších nástavců. Maximální průměr vrtání je 13 mm do oceli, 16 mm do betonu a 25 mm do dřeva. Integrovaný hloubkový doraz zabraňuje náhodnému vrtání příliš hluboko, protože požadovanou hloubku vrtání můžete nastavit individuálně.
Přídavná rukojeť zajistí pevný a bezpečný úchop. Pro jednodušší práci v tmavých a hůře dostupných rozích, má stroj integrované LED světlo, díky tomu je vaše pracovní plocha vždy optimálně osvětlena. Dodávané pouzdro vám nabízí bezpečnou a prostorově úspornou možnost uložení akumulátorového vrtacího kladiva.
Balení obsahuje 1x Bosch akumulátorové vrtací kladivo 18V, 2x baterie 2,5 Ah, 1x nabíječka, 1x hloubkový doraz a 1x pouzdro.
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4053423233346
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 16 mm |
| Energie úderu: | 2 J |
| Kapacita akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 25 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 5100/min |
| Počet baterií: | 2 |
| Kufr/ Taška: | S kufrem |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 2000/min |
| Doba nabíjení baterie (h): | 1,5 h |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | S nabíječkou |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,50 kg |
| Výška: | 28,7 cm |
| Šířka: | 20,9 cm |
| Hloubka: | 9,8 cm |





























