Bosch Akumulátorové vrtací kladivo UniversalHammer 18 V, bez aku
Číslo výrobku 6426050Popis výrobku
Číslo výrobku 6426050
Akumulátorové vrtací kladivo Bosch UniversalHammer 18 V je ideální pro vrtání do betonu. Je také ideální volbou pro obklady a sekání kabelových kanálů. Vysoký příklep a snadná manipulace s vrtačkou vám pomůže při delších pracích.
Příklepová vrtačka s výkonnou aplikací 4v1
Pomocí přepínače můžete přepínat mezi třemi funkcemi. Od přesného vrtání bez příklepu po pneumatické příklepové vrtání. Akumulátorové vrtací kladivo je vybaveno 2 J pneumatickým příklepovým mechanismem Bosch, který je ideální pro vrtání otvorů do průměru 16 mm do betonu.
Nastavitelná rukojeť pro větší pohodlí a méně vibrací
Oddělená zadní rukojeť s pružinovým mechanismem minimalizuje vibrace a tím odlehčuje zápěstí. Nastavitelnou rukojetí lze otočit, uzamknout a přemístit, abyste mohli pracovat pohodlněji.
Spojka proti přetížení a LED napájení pro větší bezpečnost
Vrtací kladivo má spojku proti přetížení, aby zabránilo neočekávanému zpětnému točivému momentu při zaseknutí vrtáku. Integrovaná LED dioda napájení vytváří lepší výhled na pracovní plochu a zvyšuje tak bezpečnost při vrtání.
Baterie a nabíječka nejsou součástí balení, ale lze je zakoupit zvlášť.
Technické parametry:
- Volnoběžné otáčky: 0-2 000 ot./min.
- Síla jednotlivého příklepu: 2 J
- Průměr šroubů: do 6 mm
- Maximální průměr vrtání do betonu: 16 mm
- Maximální průměr vrtání do oceli: 13 mm
- Maximální průměr vrtání do dřeva: 25 mm
- Rozměry nářadí (d x š x v): 307 x 84 x 208 mm
- Hmotnost: 2 kg
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4053423229141
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 16 mm |
| Energie úderu: | 2 J |
| Kapacita akumulátoru: | 6 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 25 mm |
| Max. Ø vrtání do kovu: | 13 mm |
| Počet příklepů: | 0 - 5100/min |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 2000/min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Spuštěním přitlačením: | Bez spuštění přitlačením |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Bez funkce Quick-Stop |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 9,4 cm |
| Šířka: | 20,9 cm |
| Hloubka: | 30,4 cm |



























