Bosch Akumulátorové vrtací kladivo Uneo Maxx 18 V Solo
Číslo výrobku 6096366Popis výrobku
Číslo výrobku 6096366
Bosch akumulátorové vrtací kladivo Uneo Maxx 18 V Solo představuje optimální kombinaci vysokého výkonu a příjemné manipulace. Ať už se jedná o bouchání, sekání, vrtání nebo šroubování, vrtací kladivo nabízí všechny potřebné funkce pro středně náročné až náročné práce.
Kompaktní a výkonné
Akumulátorové vrtací kladivo je obzvláště praktické díky krátké konstrukci a nízké hmotnosti. Hmotnost činí 1,11 kg a umožňuje práci bez únavy. Vrtací kladivo je napájeno lithium-iontovým akumulátorem 18 V 2,5 Ah (lze zakoupit zvlášť). Patří do řady 18 V Bosch akumulátorů a lze jej libovolně kombinovat. Díky provozu na akumulátor nejste během práce závislí na žádném zdroji energie, takže můžete pracovat bez kabelu a nezávisle na místě.
Mnohostranné využití
Přesvědčivý výkon akumulátorového vrtacího kladiva umožňuje šroubování a vrtání do betonu. Vrtací kladivo je opatřeno pneumatickým rázovým ústrojím, které se vyznačuje obzvláště vysokým výkonem. Kromě toho umožňuje jednoduché přepínání chodu vpřed a dozadu stisknutím tlačítka.
Praktické vychytávky
Díky systému SDS Quick můžete veškeré příslušenství nasadit bez výměny sklíčidla. Díky Power Light je místo pro vrtání vždy dostatečně osvětlené, takže pracujete v nejlepších vizuálních podmínkách. Díky přiloženému adaptéru je možné používat také vrtáky s oblou stopkou. Praktický ukazatel stavu nabití akumulátoru vám umožňuje stálý přehled o aktuálním stavu akumulátoru.
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140877435
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 10 mm |
| Energie úderu: | 0,6 J |
| Kapacita akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Quick |
| Max. Ø vrtání do dřeva: | 10 mm |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 900 ot./min |
| Maximální napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,11 kg |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Hloubka: | 8,8 cm |














