BLACK+DECKER Kombinované kladivo BEHS03K-QS
Číslo výrobku 5812177Popis výrobku
Číslo výrobku 5812177
Kombinované kladivo BLACK+DECKER BEHS03K-QS
Kombinované vrtací kladivo BLACK+DECKER BEHS03K-QS potěší každého náročného uživatele a nesmí chybět jako základní vybavení do dílny. Disponuje třemi praktickými funkcemi, a to vrtáním, sekáním a vrtáním s příklepem. Funkce příklepového vrtání pro vrtání zdí, funkce dláta pro lehké až střední sekání jako je odstraňování dlaždic a omítek a funkce vrtání pro vrtání do dřeva a kovu.
Vrtací hlavy či dláta snadno připevníte do sklíčka SDS Plus. Výhodou je, že tento typ vrtací hlavy zabraňuje uvolnění vrtačky při těžké práci. Výkon kladiva je 1250 W, příklep 0-4 100 úderů/min a množství otáček 0-900 ot/min. Kombinované vrtací a sekací kladivo SDS-Plus 1250 W BLACK+DECKER umožňuje rychlý postup vrtání do tvrdých materiálů s 3,7 jouly příklepové energie a současně vysokou kontrolu nad prací díky nastavitelné rychlosti. Energie příklepu 3,7 joulu umožňuje rychlý postup vrtání do tvrdých stěn s průměrem vrtání až 32 mm.
Kombinované kladivo je vybaveno kovovým krytem převodovky pro dlouhou životnost a odnímatelnou pogumovanou druhou rukojetí s hloubkovým dorazem a pogumovanou rukojetí pro optimální nastavení, ovládání a snadné použití. Kompaktní, ergonomický design zaručuje dobré vyvážení zařízení a práci bez únavy při horizontálním i vertikálním použití.
Technické parametry:
Napětí: 230 V
Výkon: 1250 W
Energie úderu: 3,7 J
Frekvence úderu: 3900 úd./min.
Otáčky naprázdno: 0-900 ot./min.
Typ sklíčidla: SDS Plus
Max. průměr vrtáku beton: 32 mm
Max. průměr vrtáku ocel: 13 mm
Max. průměr vrtáku dřevo: 40 mm
Hmotnost: 5 kg
Součástí balení je kombinované kladivo BLACK+DECKER BEHS03K-QS, boční rukojeť s nastavitelným hloubkovým dorazem, sklíčidlo s ozubeným věncem s SDS adaptérem, klíč, SDS Plus vrtáky 8 + 10 mm, plochý sekáč 25 mm a kufr.
Údaje výrobce
Black & Decker
Türkova 5b
14900 Prague
support@BLACKANDDECKER.com
5035048730515
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 250 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 32 mm |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 4100/min |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 900 ot./min |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,1 kg |
| Výška: | 39,8 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 30,7 cm |































