Black+Decker Kombinované kladivo BEHS01-QS, SDS-plus, 650W
Číslo výrobku 5812169Popis výrobku
Číslo výrobku 5812169
Kombinované vrtací a sekací kladivo BEHSO1-QS umožňuje mnohostranné použití: výkonné sekání a příklepové vrtání do betonu a žuly s úderovou energií až 1,4 J a rovněž vrtání bez příklepu za použití adaptéru SDS a zubového vrtacího sklíčidla
Kladivo disponuje elektronickým vypínačem a nastavením otáček a umožňuje chod doprava/doleva. Pryžové překrytí kladiva poskytuje bezpečný a pohodlný úchop a umožňuje práci s nízkými vibracemi. Vícekomponentní měkká rukojeť je doplněna o nastavitelnou boční rukojeť.
Balení obsahuje kladivo, boční rukojeť s nastavitelným hloubkovým dorazem, zubové vrtačkové sklíčidlo + SDS adaptér + kličku a vrtáky SDS-plus 6 a 8 mm.
Technické parametry:
- Délka přívodního kabelu: 2 m
- Příkon: 650 W
- Energie úderu: 1,4 J (EPTA)
- Volnoběžné otáčky: 0-1600 ot./min.
- Plynulá regulace otáček: ano
- Příklep: 0-5500 úderů/min.
- Sklíčidlo: SDS-plus + doplňkové zubové vrtačkové sklíčidlo s SDS adaptérem (2x vrták SDS-plus 6 a 8 mm)
- Přepínač režimu vrtání s příklepem/bez příklepu/sekání: ano
- Elektronický spínač s regulační elektronikou: ano
- Max. průměr vrtaného otvoru (beton/dřevo/kov): 16/30/13 mm
- Hmotnost čistá/celková: 2,6/3,55 kg
Údaje výrobce
Black & Decker
Türkova 5b
14900 Prague
support@BLACKANDDECKER.com
5035048730416
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 650 W |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 16 mm |
| Energie úderu: | 1,4 J |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 5500/min |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,60 kg |
| Výška: | 37,0 cm |
| Šířka: | 9,8 cm |
| Hloubka: | 29,8 cm |





































