Black+Decker Aku kombinované kladivo BCD900B Solo, SDS-Plus, 18V
Číslo výrobku 5834734Popis výrobku
Číslo výrobku 5834734
Akumulátorové kombinované kladivo Black+Decker SDS-plus BCD900B je určené pro připevňování, vrtání otvorů a montáž závěsného potrubí, vrtání malých drážek ve zdivu, náročné vrtání kotvících a montážních otvorů do betonu a zdiva s průměrem od 4 do 20 mm, lehké elektrikářské drážkovací práce, vysekávání zásuvek, odstraňování obkladů a omítek, pro lehké sekání a dlabání dlaždic, malty, sklenářských tmelů a ostatních zdících materiálů pomocí kladiv s funkcí zastavení otáčení.
Kladivo umožňuje rychlé přepínání mezi režimy vrtání, vrtání s příklepem a sekání. Energie úderu 1,2 J umožňuje rychlý postup při vrtání do tvrdých stěn s průměrem vrtaného otvoru až 18 mm. Kladivo je dodáváno včetně SDS-plus vrtáku 6 mm.
Akumulátorové kladivo je dobře vyvážené tak, abyste stavební práce a renovace, které jsou namáhavé samy o sobě, mohli provádět pohodlně. Optimální kontrolu a vysoký komfort při používání zajišťuje rovněž nastavitelná boční rukojeť s hloubkovým dorazem a velkoplošné pogumování. Vrtačka je dále vybavena pracovním LED světlem, které usnadní práci v hůře osvětlených místech.
Nasouvací systém pružného uložení akumulátoru Slidepack zaručuje rychlou a snadnou výměnu akumulátoru a jeho bezpečné upevnění v nářadí. Vrtačka je součástí systému Li-Ion s napájecím napětím 18 V a je dodávána bez baterie a nabíječky. Je tudíž ideální volbou, pokud již některé nářadí z řady Black+Decker Li-Ion 18V vlastníte. Můžete tak rozšířit svou sbírku 18V nářadí bez toho, aniž byste hromadili baterie a nabíječky, které nepotřebujete.
Údaje výrobce
Black & Decker
Türkova 5b
14900 Prague
support@BLACKANDDECKER.com
5035048705032
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. průměr vrtání do betonu: | 18 mm |
| Energie úderu: | 1,2 J |
| Kapacita akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | SDS Plus |
| Počet příklepů: | 0 - 6350/min |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1800/min |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | Bez LED svítidla |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| Hloubkovým dorazem: | S hloubkovým dorazem |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,80 kg |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šířka: | 30,5 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |



