Petlice s okem, pozinkovaná, 140 mm x 25 mm
Číslo výrobku 3965837Popis výrobku
Číslo výrobku 3965837
Petlice s okem slouží k upevnění vík beden a malých dvířek. Je vyrobena z pozinkované oceli, která je odolná vůči vlivům počasí. Petlice má délku 140 mm. Montuje se přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874912237
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah Balení: | 1 ks |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 920 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 2 mm |





