Yankee Candle Vonná svíčka ve skle Home Inspiration Frosted Pine, 200 g
Číslo výrobku 6649206Popis výrobku
Číslo výrobku 6649206
Udělejte ze svého domova místo, kde chce být každý! Vonné svíčky Home Inspiration od Yankee Candle jsou tady s vůněmi pro každou příležitost. Udělejte radost sami sobě nebo najděte ten nejlepší dárek, který potěší a řekne, že vám na vašich blízkých opravdu záleží.
Údaje výrobce
Yankee Candle s.r.o.
Průmyslová zona Joseph 161
435 01 Havraň
YankeeCZECHInvoicesOnly@nedocs.com
5038581159195
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 9,1 cm |
| Materiál: | Vosk |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Vonná svíčka ve skle |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 540 g |
| Výška: | 9,8 cm |
| Šířka: | 9,1 cm |
| Hloubka: | 9,1 cm |





