Yankee Candle Home Inspiration Svíčka ve skle velká Pink Island Sunset, 538 g
Číslo výrobku 1148543Popis výrobku
Číslo výrobku 1148543
Prémiové svíčky z kolekce Home inspiration obsahují vysoce kvalitní, rovnoměrně provoněný vosk a speciální bavlněný knot, který je ručně narovnán. Květinové vůně se řadí mezi něžné, romantické vůně se špetkou ženskosti. Obsahují příjemné aroma rozkvetlých květin a stromů. Každá jednotlivá vůně je charakteristická té květině, kterou svíčka má představovat.
Údaje výrobce
Yankee Candle s.r.o.
Průmyslová zona Joseph 161
435 01 Havraň
YankeeCZECHInvoicesOnly@nedocs.com
5038580088670
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Světle růžová |
| Materiál: | Parafín |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Druh: | Vonná svíčka ve skle |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |



