Yankee candle Home inspiration Svíčka ve skle velká Candy Cane Milkshake 538 g
Číslo výrobku 6940217Popis výrobku
Číslo výrobku 6940217
Nejprodávanější provedení svíček Yankee Candle Home Inspiration. Věrná a dlouhotrvající vůně do posledního záblesku plamínku. Každý knot je ručně narovnán a vycentrován. Číslo jedna v prémiových svíčkách. Yankee candle Candy cane Milkshake vůně evokuje v člověku pocit štěstí a lásky.
Údaje výrobce
Yankee Candle s.r.o.
Průmyslová zona Joseph 161
435 01 Havraň
YankeeCZECHInvoicesOnly@nedocs.com
5038581152806
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Vonná svíčka ve skle |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |



