Yankee Candle Home Inspiration Svíčka ve skle střední Apple Cinnamon Cider, 340
Číslo výrobku 1179837Popis výrobku
Číslo výrobku 1179837
Prémiové svíčky z kolekce Home inspiration obsahují vysoce kvalitní, rovnoměrně provoněný vosk a speciální bavlněný knot, který je ručně narovnán. Sladké a kořeněné vůně evokují v člověku pocit štěstí a lásky. Mezi sladké vůně můžeme zařadit vůni čerstvě upečených cupcaků, sladkého pečiva či vanilky.
Údaje výrobce
Yankee Candle s.r.o.
Průmyslová zona Joseph 161
435 01 Havraň
YankeeCZECHInvoicesOnly@nedocs.com
5038581028927
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Výška: | 13 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Materiál: | Parafín |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Druh: | Vonná svíčka ve skle |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 831 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |





