Yankee Candle Home Inspiration Glistening Christmas, votivní, 5 x 4,5 cm
Číslo výrobku 5510573Popis výrobku
Číslo výrobku 5510573
Přivolejte sváteční atmosféru s jemnou vůní vanilky a jantaru.
Údaje výrobce
Yankee Candle s.r.o.
Průmyslová zona Joseph 161
435 01 Havraň
YankeeCZECHInvoicesOnly@nedocs.com
5038581042503
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 5 cm |
| Průměr: | 4,5 cm |
| Materiál: | Parafín |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Druh: | Vonné svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 95 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 7,2 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |




