Yankee Candle Home Inspiration Exotic Fruit, sklo velké, 17 x 9,5 cm
Číslo výrobku 5510474Popis výrobku
Číslo výrobku 5510474
Vonná svíčka ve skle s osvěžující vůní manga, pomeranče, ananasu a nádechem pižma.
Údaje výrobce
Yankee Candle s.r.o.
Průmyslová zona Joseph 161
435 01 Havraň
YankeeCZECHInvoicesOnly@nedocs.com
5038580091571
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 17 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Materiál: | Parafín |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Druh: | Vonné svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 831 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |




