Vonná svíčka citronela, různé druhy, pr. 2,4 x 50 cm
Číslo výrobku 6781462Popis výrobku
Číslo výrobku 6781462
Údaje výrobce
KSD
P.O. Box 7
7120 AA Aalten
info@ksd-deco.com
8720725356474
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Vícebarevný |
| Výška: | 50 cm |
| Průměr: | 2,4 cm |
| Materiál: | Vosk |
| Vůně: | Citronella |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Vonné svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Počet knotů: | 1 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 g |
| Výška: | 2,4 cm |
| Šířka: | 2,4 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |
POZOR! V PŘÍPADĚ ONLINE OBJEDNÁVKY NENÍ MOŽNÉ VYBRAT BARVU ČI DESING, ZBOŽÍ BUDE VYBRÁNO DLE AKTUÁLNÍ DOSTUPNOSTI!







