Mica Decorations Vonná svíčka Woodland Fig, hnědá, 8,5 x 7,5 cm
Číslo výrobku 6498711Popis výrobku
Číslo výrobku 6498711
Vonná svíčka Woodland Fig značky Mica Decorations je díky svým rozměrům 8,5 x 7,5 cm nejen strohá a elegantní, ale díky dřevěnému víku skutečně upoutá pozornost, i když není zapálená. Jakmile ale svíčku zapálíte, příjemná vůně provoní váš domov.
Údaje výrobce
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720362267287
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 8,5 cm |
| Průměr: | 7,5 cm |
| Materiál: | Sklo, Parafín/Vosk |
| Vůně: | Různé voňavé nóty |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Vonné svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 433 g |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |





