Ipuro Vonná svíčka Functionals Lavender 200 g
Číslo výrobku 6777239Popis výrobku
Číslo výrobku 6777239
Také hledáte chvíle odpočinku? Vneste do svého domova uklidňující účinky levandule s ipuro FUNCTIONALS LAVENDER. S integrovanou vonnou technologií, která zajišťuje relaxační zážitek, se můžete rozloučit se stresujícím každodenním životem! Nechte se zahalit do jemných levandulových tónů, svěžích ovocných akcentů a krémové vanilky.
Údaje výrobce
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281917309
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 9 cm |
| Materiál: | Sklo |
| Vůně: | Levandule |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Vonné svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Povrch / povlak: | Lesklé provedení |
| Probarvené: | Probarvené |
| Počet knotů: | 0 |
| Veganské: | Není veganské |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 390 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 7,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |





