Ipuro Osvěžovač vzduchu do auta Essentials, Lavender Touch, 1 ml
Číslo výrobku 6359061Popis výrobku
Číslo výrobku 6359061
Osvěžovač vzduchu do auta Essentials Lavender Touch ("dotek levandule") 1 ml značky Ipuro voní jemně a něžně. Nádherná vůně se skládá z kombinace levandule, decentních svěžích tónů a citrusových vůní. Jemné aroma připomíná čistotu a nevinnost.
Jedinečný zážitek z vůně
Vrchní tón z levandule a citrusových tónů - srdce z květů, máty a lavandinu - základ z mošusu - nádherná vůně jako výsledek.
Všechny vůně jsou inspirované přírodou a proměňují prostor dle osobnosti na individuální prostředí. K tomu používá výrobce výhradně přírodní a přírodně identické ingredience.
Příjemná vůně v autě
Díky ekologickým Ipuro osvěžovačům vzduchu do auta se uvnitř Vašeho vozidla vždy line vůně dle Vaší volby. Navíc překrývá nepříjemné pachy.
Jednoduchá montáž
Jedním pohybem ruky připevníte osvěžovač vzduchu ke klipu a zajistíte tak bezprostřední svěží vůni. Vůně je rozváděna automaticky prostřednictvím ventilace automobilu.
Údaje výrobce
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982949,4070213003941
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Fialová |
| Výška: | 12,5 cm |
| Materiál: | Plast |
| Vůně: | Levandule a citrusů |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Osvěžovače vzduchu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 g |
| Výška: | 12,4 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 2,0 cm |







