Ipuro Osvěžovač vzduchu do auta Essentials, Black Bamboo, 1 ml
Číslo výrobku 6359079Popis výrobku
Číslo výrobku 6359079
Osvěžovač vzduchu do auta Essentials Black Bamboo ("černý bambus") 1 ml značky Ipuro voní intenzivně a svěže. Tato vůně má výraznou, zelenou svěžest v kombinaci s dřevitým tónem. Vzniká svěží bylinné aroma, které zajišťuje zvláštní atmosféru.
Jedinečný zážitek z vůně
Vrchní tón z jasmínu a citronu - srdce z jablek a melounu - základ z bílého mošusu a jantaru - nádherná vůně jako výsledek.
Všechny vůně jsou inspirované přírodou a proměňují prostor dle osobnosti na individuální prostředí. K tomu používá výrobce výhradně přírodní a přírodně identické ingredience.
Příjemná vůně v autě
Díky ekologickým Ipuro osvěžovačům vzduchu do auta se uvnitř Vašeho vozidla vždy line vůně dle Vaší volby. Navíc překrývá nepříjemné pachy.
Jednoduchá montáž
Jedním pohybem ruky připevníte osvěžovač vzduchu ke klipu a zajistíte tak bezprostřední svěží vůni. Vůně je rozváděna automaticky prostřednictvím ventilace automobilu.
Údaje výrobce
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4070213003927,4051281982901
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Výška: | 12,5 cm |
| Materiál: | Plast |
| Vůně: | Jasmínu a citrónu |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Osvěžovače vzduchu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 g |
| Výška: | 12,4 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 2,0 cm |







