VLC Bavlněný koberec se vzorem bílo-mátový 60 x 120 cm
Číslo výrobku 6071195Popis výrobku
Číslo výrobku 6071195
Tento bavlněný koberec s jemným vzorem v bílo-mátovém provedení přináší moderní design do vašeho obytného prostoru, stylovou atmosféru a svěží nádech. Bílé třásně na obou koncích podtrhují lehkost. S formátem 60 x 120 cm a výškou vlasu 5 mm je ideální do menších obytných prostor, předsíní nebo jako akcent před váš oblíbený kus nábytku. Koberec je vyroben ze 100% bavlny a vhodný k praní v pračce do 30 °C. Díky snadné údržbě je vhodný i pro domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky. Kvalitní materiál zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také je příjemný na dotek.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872504373
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motiv: | Vzor |
| Stylové: | Moderní |
| Materiál kobercového flóru: | 100 % bavlna |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Jakost: | Tkaný koberec |
| Výška vlasu cca: | 5 mm |
| Typ výroby: | Tkáno strojově |
| Obytný prostor: | Ložnice, chodba, jídelna |
| Vhodné pro podlahové topení: | Vhodné pro podlahové topení |
| Protiskluzové: | Není protiskluzový |
| Hypoalergenní: | Není antialergické |
| Materiál zadní strany: | Bez zadní části |
| Materiálové složení: | 100 % bavlna |
| Cílová skupina: | Všechny věkové kategorie |
| Druh koberce: | Moderní koberce |
| Čištění: | Lze prát v pračce |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 540 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 120,0 cm |
| Hloubka: | 60,0 cm |







