Burg Wächter Visací zámek Set Quadro 405 30 SB
Číslo výrobku 4429635Popis výrobku
Číslo výrobku 4429635
Burg Wächter visací zámek Set Quadro 405, 4 visací zámky s jedním hlavním klíčem na jedné SB kartě. Praktické: Jeden klíč odemyká všechny zámky.
Údaje výrobce
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482152812
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka třmenu: | 14 mm |
| Druh: | Visací zámek s cylindrickou vložkou |
| Vhodné pro venkovní použití: | Vhodné pro venkovní použití |
| Výška třmenu: | 16 mm |
| Tloušťka třmenu: | 5 mm |
| Zamykání: | S jednotným klíčem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 360 g |
| Výška: | 4,9 cm |
| Šířka: | 3,0 cm |
| Hloubka: | 1,2 cm |







