Burg Wächter Visací zámek s cylindrickou vložkou 770 HB 40 65 SB
Číslo výrobku 5573274Popis výrobku
Číslo výrobku 5573274
Praktický a robustní visací zámek s cylindrickou vložkou Alutitan 770 HB 40 65 SB značky Burg-Wächter má masivní hliníkové tělo. To poskytuje dobrou ochranu proti vypáčení a navíc spolehlivě chrání vnitřní mechanismus před vlhkostí a následnou rzí. Třmen zámku 770 ALUTITAN je z tvrzené oceli a má dvojitou západku.
Údaje výrobce
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482360811
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka třmenu: | 22 mm |
| Druh: | Visací zámek s cylindrickou vložkou |
| Vhodné pro venkovní použití: | Vhodné pro venkovní použití |
| Výška třmenu: | 65 mm |
| Tloušťka třmenu: | 6,5 mm |
| Zamykání: | S unikátním klíčem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 g |
| Výška: | 10,7 cm |
| Šířka: | 4,0 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |





