Burg Wächter Visací zámek 405 HB 40 65 SB
Číslo výrobku 4429585Popis výrobku
Číslo výrobku 4429585
Burg Wächter cylindrický visací zámek 405 s dlouhým okem. Pochromované oko. Přesný uzamykací mechanismus. Nerezavějící vnitřní mechanismus. Vysoce odolný proti vytržení.
Údaje výrobce
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482313916
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka třmenu: | 20 mm |
| Druh: | Visací zámek s cylindrickou vložkou |
| Vhodné pro venkovní použití: | Vhodné pro venkovní použití |
| Výška třmenu: | 65 mm |
| Tloušťka třmenu: | 6 mm |
| Zamykání: | S unikátním klíčem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 143 g |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 3,8 cm |
| Hloubka: | 1,3 cm |





