Burg Wächter Cylindrický visací zámek Profi 116 50 SB
Číslo výrobku 1480003Popis výrobku
Číslo výrobku 1480003
Burg Wächter cylindrický visací zámek Profi 116 nabízí milionkrát osvědčenou kvalitu. Masivní tělo z mosazi. Třmen z tvrzené oceli, dvojitá západka. Přesný uzamykací mechanismus. Vysoký počet různých zamykání. Nerezavějící vnitřní mechanismus. Made in Germany. Vhodný pro uzamykací systém.
Údaje výrobce
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482031711
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka třmenu: | 28 mm |
| Druh: | Visací zámek s cylindrickou vložkou |
| Vhodné pro venkovní použití: | Nevhodné pro venkovní použití |
| Výška třmenu: | 27 mm |
| Tloušťka třmenu: | 8 mm |
| Zamykání: | S unikátním klíčem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 300 g |
| Výška: | 7,6 cm |
| Šířka: | 5,0 cm |



