Egger Designová podlaha AquaDura+ Large EDF187 dub Halifax krém. 1292x246x7,5mm
Číslo výrobku 6846182Popis výrobku
Číslo výrobku 6846182
EGGER AquaDura+ - chytrá podlaha s dvojitou ochranou proti vodě
Inovativní hybridní podlaha AquaDura+ je dřevěnou odpovědí na běžné vinylové podlahové krytiny.
Její ultra matný povrch jí dodává přirozený vzhled a její elegantní design ve stylu klasické podlahy venkovského domu nebo dlaždic vytváří exkluzivní vzhled.
Podlaha AquaDura+ je ideální do vlhkého prostředí díky dvojité ochraně proti vodě, kterou zajišťuje nosná deska s nízkou bobtnavostí v kombinaci s naším vodotěsným instalačním systémem Aqua CLIC it!. Nabízí maximální bezpečnost v segmentu podlah na bázi dřeva. Tmavá nosná deska je snadno rozpoznatelná a podtrhuje výjimečné vlastnosti podlahy.
Tato podlaha zaručuje jedinečný zážitek z bydlení a nastavuje nová měřítka z hlediska estetiky a funkčnosti.
Přednosti podlahy AquaDura+
- Voděodolná po dobu až 72 hodin
- Robustní díky inovativnímu povrchu
- Atraktivní vzhled dřeva a kamene
- S integrovanou podložkou z recyklovaných přírodních vláken
*Vhodnost pro podlahové vytápění
Podlahy Egger jsou vhodné pro teplovodní podlahové vytápění i pro elektrické podlahové vytápění. Teplota povrchu podlahové konstrukce nesmí překročit 28 °C, a je rovněž třeba zabránit příliš rychlému zahřívání. Pokládka na systémy povrchového vytápění s funkcí noční akumulace není povolena. Laminátové podlahy Egger smí být pokládány pouze na elektrické systémy povrchového/ fóliového vytápění, které jsou vybaveny teplotními senzory a regulátory.
**Plovoucí způsob pokládky se systémem CLIC it!
U tohoto typu instalace podlahy se nic nelepí ani nešroubuje. Jednotlivé podlahové palubky se jednoduše vzájemně spojují pomocí zaklapávacího podlahového systému. Podlaha spočívá na podkladu bez pevné vazby a může se volně pohybovat a reagovat. Proto zde hovoříme o "plovoucí pokládce". Díky Egger zaklapávacímu podlahovému systému je plovoucí pokládka snadná, rychlá a flexibilní.
EGGER MORE FROM WOOD
Jako výrobce laminátu působí Egger na trhu již více než 20 let a je jedním z vedoucích dodavatelů vysoce kvalitních laminátových podlah v Evropě. Každý, kdo zvolí laminátovou podlahu značky Egger, se rozhodl pro podlahu nejvyšší kvality, která mu bude po mnoho let přinášet radost a vytvářet příjemné prostředí ve všech obytných prostorech.
Laminátové podlahy mají velice pěkný vzhled a jsou plně v souladu s novými podlahovými trendy. Kromě toho jsou laminátové podlahy Egger mimořádně odolné a univerzálně použitelné. Laminátové podlahy Aqua+ nebo Aqua CLIC it! jsou navíc odolné vůči vlhkosti.
Egger dbá na environmentální faktor v odvětví a používá při výrobě podlah pouze dřevo z udržitelného lesního hospodářství.
Údaje výrobce
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9007022610614
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Nosná deska HDF |
| Barevný odstín: | Světlá |
| Vzhled: | Selské prkno |
| Tloušťka (mm): | 7,5 mm |
| Užitková třída: | 33 |
| Imitace dekoru: | Dub |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Vhodné pro podlahové vytápění |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Třída odolnosti proti oděru: | AC 5 |
| Kročejová izolace: | S izolací kročejového hluku |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Nesnadno hořlavé (Cfl-S1) |
| Druh pokládky: | Zámkový systém |
| Druh přípravku: | Designová podlaha |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16,8 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šířka: | 24,6 cm |
| Hloubka: | 129,2 cm |































