Decoflooring Vinylová podlaha SPC+KORK, dub Bergen, 229 x 1220 x 6,0+1,0 mm
Číslo výrobku 6849285Popis výrobku
Číslo výrobku 6849285
Decoflooring vinylové podlahy SPC (Solid Polymer Core) + KORK (korková izolace kročejového hluku) - robustní, tiché a 100% vodotěsné
Vinylové podlahy SPC (Solid Polymer Core) jsou tvořeny z voděodolného jádra a extrémně odolné nášlapné vrstvy. Podlahy lze rychle a snadno položit bez použití lepidla pomocí patentovaného Klik systému. Ve srovnání s vinylovými podlahami s jádrem z HDF jsou SPC vinylové podlahy více voděodolné, rozměrově stálejší a instalační výška je nižší. Vinylové podlahy SPC jsou tak ideální pro použití při renovacích, v koupelnách a kuchyních. Tyto vinylové podlahy jsou navíc opatřeny korkovou izolací kročejového hluku (KORK), která tlumí hluk při chůzi.
Výhody vinylových podlah Decoflooring SPC + KORK
- Integrovaná 1,0 mm tlumící izolace kročejového hluku z korku
- Voděodolná základní deska s vysokou hustotou
- Kvalitní parketový vzhled díky super matnému povrchu a přirozenému reliéfu
- Rychlé a stabilní zacvakávací spojení s integrovanou plastovou pružinou (5G)
- Vysoce kvalitní keramická povrchová úprava pro snadnou údržbu a odolnost
- Barevné zkosení
Struktura SPC + KORK
- UV vrstva
- Nášlapná vrstva
- Dekorativní fólie
- SPC jádro
- Korková izolace kročejového hluku
Vinylové podlahy Decoflooring SPC + KORK jsou potaženy UV vrstvou, která chrání povrch před slunečním zářením. Dále jsou opatřeny nášlapnou vrstvou. Čím silnější je nášlapná vrstva, tím vyšší je také odolnost proti oděru AC. Silnější nášlapná vrstva je výhodou v místnostech s vyšším namáháním, jako jsou například chodby, dětské pokoje nebo kanceláře. Pod nášlapnou vrstvou se nachází dekorativní fólie, která dodává vzhled vinylové podlaze a pod ní pevné polymerové jádro SPC. SPC jádro je ze spodní strany opatřeno korkovou izolací kročejového hluku, která tlumí hluk při chůzi.
Údaje výrobce
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603936731
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Nosná deska SPC |
| Barevný odstín: | Světlá |
| Tloušťka (mm): | 7 mm |
| Užitková třída: | 33 |
| Imitace dekoru: | Dub |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Vhodné (s výjimkou elektrických) |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Třída odolnosti proti oděru: | AC 5 |
| Kročejová izolace: | S izolací kročejového hluku |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Nesnadno hořlavé (Bfl, Cfl) |
| Druh přípravku: | Vinylová podlaha |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 17,5 kg |
| Výška: | 7 mm |
| Šířka: | 22,9 cm |
| Hloubka: | 122,0 cm |









