Bosch Professional Síťový vysavač GAS 35 M AFC Set
Číslo výrobku 6861025Popis výrobku
Číslo výrobku 6861025
Bosch Professional síťový vysavač GAS 35 M AFC
Síťový vysavač GAS 35 M AFC Professional je mnohostranný vysavač na mokré a suché sání s automatickým čištěním filtru, které zajišťuje trvalý a silný sací výkon. Jako certifikovaný vysavač třídy prachu M podle normy EU pokrývá vysávání velkého spektra prachu pro vysokou ochranu uživatele. Antistatická výbava (včetně hadice nezanechávající stopy) zabraňuje vytváření statického náboje. Zásobník vysavače dosahuje objemu 35 litrů. Vysavač je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean.
Technické parametry:
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1200 W
- Objem zásobníku netto: 23 l
- Objem zásobníku brutto: 35 l
- Třída prachu, vysavač na suché a mokré sání: M
- Třída prachu: M
- Filtrační plocha: 6150 cm2
- Průtok vzduchu (turbína): 74 l/s
- Podtlak (turbína): 254 mb
- Typ zástrčky: Typ F
- Čistý objem nádržky na vodu: 19,2 l
- Hmotnost: 12,4 kg
Obsah balení:
- Síťový vysavač
- Štěrbinovitá hubice, průměr 35 mm
- Odpadní sáček
- Hadice 5 m, průměr 35 mm, antistatická, s objímkou pro nářadí
- 1x plochý skládaný filtr PES
- 3x 0,35m sací trubice chromovaná, 35 mm průměr
- Koleno
- Podlahová hubice, průměr 35 mm
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140705417
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 380 W |
| Výkon: | 230 V |
| Objem nádoby: | 23 l |
| Materiál nádoby: | Plast |
| Délka sací hadice: | 5 m |
| Přídavná zásuvka: | S přídavnou zásuvkou |
| Funkce foukání: | Bez funkce foukání |
| Hubice na štěrbiny: | S hubicí na spáry |
| Nástavec na suché a mokré vysávání: | S hubicí pro mokro-suché vysávání |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 12,4 kg |
| Výška: | 58,5 cm |
| Šířka: | 70,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |




























