Trio Vestavné LED svítidlo Aura chrome pr. 80 mm
Číslo výrobku 5608195Popis výrobku
Číslo výrobku 5608195
Vestavné LED stropní svítidlo Trio Aura (chrom/plast) o průměru 80 mm a výšce 40 mm. Včetně vestavné 1 x SMD LED 5 W. Průměr pro montáž 68 mm, výška 50 mm.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807427660
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chrom |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 450 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 5 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 5 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 115 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 8,2 cm |
| Hloubka: | 8,2 cm |









