OBI LED vestavné svítidlo 86R chrom GU10, 3,5W 345lm 3000K, pr. 86 mm, 3 ks
Číslo výrobku 6164560Popis výrobku
Číslo výrobku 6164560
OBI vestavné LED svítidlo 86R
OBI vestavné LED svítidlo 86R je se stupněm krytí IP23 vhodné pro použití v interiéru. Je určeno do podhledů a vhodné například do kuchyní, kanceláří a obývacích pokojů, nebo k osvětlení nábytku. Svítidlo OBI 86R je dostupné v 5 barvách - bílé, černé, hliník, chrom a nikl.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Teplá bílá barva světla pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871191666
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Světelný tok v lumenech: | 350 lm |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | GU10 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 6 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 5 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šířka: | 8,6 cm |
| Hloubka: | 8,6 cm |











