OBI LED svítidlo pod linku se senzorem, stříbrné,
Číslo výrobku 5429758Popis výrobku
Číslo výrobku 5429758
Robustní OBI Lighting LED svítidlo pod linku osvětlí každý detail na Vaší kuchyňské pracovní ploše a montuje se pod horní kuchyňskou skříňku, takže shora na pracovní plochu může dopadat velmi mnoho světla bez oslnění. Svítidlo se skládá ze tří posuvných a
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121022811
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Hliník |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Světelný tok v lumenech: | 450 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | S detektorem pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 340 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |







