Briloner Vestavné svítidlo 3 světelné zdroje bílé
Číslo výrobku 5615067Popis výrobku
Číslo výrobku 5615067
Praktickou 3dílnou sadu moderních a úsporných vestavných LED svítidel lze individuálně použít v interiéru. Kulatý, otočný reflektor o průměru 86 mm (vestavné rozměry: 68 mm) v bílém provedení optimálně osvítí vaši místnost.
Součástí dodávky není 3x žárovka GU10.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707363767
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Kov |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | GU10 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 6 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 9 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 189 g |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 8,6 cm |
| Hloubka: | 8,6 cm |





