Briloner Vestavné LED svítidlo plastové bílé otočné
Číslo výrobku 5471156Popis výrobku
Číslo výrobku 5471156
Kulaté vestavné LED svítidlo z plastu se dodává včetně LED žárovky. Svítidlo je vybaveno zářivými, pevně zabudovanými LED destičkami s průměrnou dobou provozu 25 000 hodin. To odpovídá životnosti asi 20 let, při použití 3,5 až 4 hodiny denně. Díky lesklé bílé barvě má stylový vzhled a zaujme v jakémkoli prostředí. Navíc poskytuje neoslňující a příjemné neutrální bílé světlo (4000 K), které optimálně osvětlí jakýkoli prostor a zajistí harmonickou atmosféru. Reflektory lze jednoduše otočit pro osvětlení dekorace nebo pro vytvoření optimálního světla při líčení. Montáž vestavných LED svítidel je díky obsaženému montážnímu materiálu a příslušnému návodu k instalaci obzvláště jednoduchá. Díky strohému designu vypadá dobře v ložnici, obývacím pokoji i na chodbě.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707319726
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 600 lm |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 4 cm |
| Montážní průměr: | 9 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 4,8 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 106 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 10,6 cm |
| Hloubka: | 10,6 cm |







