Briloner Vestavné LED svítidlo Kulana, 4,9W, 480lm, 3000K, bílá, pr. 9 cm, 2 ks
Číslo výrobku 6877765Popis výrobku
Číslo výrobku 6877765
Plochá vestavná LED svítidla Kulana nabízí moderní a flexibilní řešení osvětlení. Každé svítidlo je vybaveno LED destičkou s příkonem 4,9 W, která vyzařuje světlo se světelným tokem 480 lumenů a teplotou chromatičnosti 3000 K (teplá bílá).
Díky funkcí plynulého stmívání lze individuálně přizpůsobit jas. Otočná konstrukce umožňuje cílené nasměrování světla. S rozměry 90 x 24 mm a montážním průměrem 68 mm a montážní hloubkou pouhých 30 mm se vestavná svítidla decentně začlení do každého stropu. Ideální do obytných prostor, chodeb nebo kuchyní.
Teplá bílá pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou bychom mohli přirovnat i ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například do ložnice, dětského pokoje či obývacího pokoje. Ale například i na toaletu, aby vás světlo při noční nebo ranní návštěvě nevzbudilo.
Stupeň krytí IP23
Zařízení se stupněm krytí IP23 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku předměty s průměrem nad 12 mm (např. prst) a jsou chráněna proti svisle stříkající vodě (voda stříká na přístroj vertikálně v úhlu 60 stupňů, množství 10 litrů za minutu a při tlaku 80-100 kN/m2 po dobu nejméně 5 minut).
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707488361
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Světelný tok v lumenech: | 480 lm |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Plynulé stmívání |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | LED destička |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 3 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 4,9 W |
| Typ zapuštěná svítidla: | Vestavná svítidla LED |
| Provozní režim: | Síťové napájení |
| Světelné zdroje: | LED světelný zdroj vyměnitelný |
| Otáčivý: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Výška: | 2,4 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |

















