Briloner Vestavné LED svítidlo bílé V: 3,6 cm průměr: 17,6 cm
Číslo výrobku 5471370Popis výrobku
Číslo výrobku 5471370
Kulaté vestavné LED svítidlo z plastu se dodává včetně LED žárovky. Svítidlo je vybaveno zářivými, pevně zabudovanými LED destičkami s průměrnou dobou provozu 25 000 hodin. To odpovídá životnosti asi 20 let, při použití 3,5 až 4 hodiny denně. Díky matnému niklu má stylový vzhled a zaujme v jakémkoli prostředí. Navíc poskytuje neoslňující a příjemné neutrální bílé světlo (4000 K), které optimálně osvětlí jakýkoli prostor a zajistí harmonickou atmosféru. Díky jednoduchému použití 4stupňového stmívání lze vytvořit perfektní světelné podmínky. Montáž vestavného LED svítidla lze velmi rychle a snadno provést s pomocí obsaženého materiálu a příslušného návodu k instalaci. Díky strohému designu vypadá dobře v ložnici, obývacím pokoji i na chodbě.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707319801
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 200 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Montážní hloubka: | 3 cm |
| Montážní průměr: | 16 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 215 g |
| Výška: | 2,9 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |





