Briloner Vestavné LED svítidlo bílé V: 3,4 cm průměr: 14 cm:
Číslo výrobku 5471297Popis výrobku
Číslo výrobku 5471297
Kulaté vestavné LED svítidlo z plastu se dodává včetně LED žárovky. Svítidlo je vybaveno zářivými, pevně zabudovanými LED destičkami s průměrnou dobou provozu 25 000 hodin. To odpovídá životnosti asi 20 let, při použití 3,5 až 4 hodiny denně. Díky lesklé bílé barvě má stylový vzhled a zaujme v jakémkoli prostředí. Navíc poskytuje neoslňující a příjemné neutrální bílé světlo (4000 K), které optimálně osvětlí jakýkoli prostor a zajistí harmonickou atmosféru. Díky IP44 lze vestavná svítidla zcela bez obav instalovat ve vlhkých prostorách, protože jsou chráněna před stříkající vodou a nečistotami. Reflektory lze zcela jednoduše otočit pro osvětlení nábytku nebo obrazů dle vlastního přání. Montáž vestavných LED svítidel je díky obsaženému montážnímu materiálu a příslušnému návodu k instalaci obzvláště jednoduchá. Díky jednoduchému designu vypadá dobře v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji i na chodbě nebo v jiných obytných prostorech.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707319757
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 800 lm |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 4 cm |
| Montážní průměr: | 12 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 6,4 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 146 g |
| Výška: | 3,4 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 14,0 cm |







