Briloner Vestavné 3dílné LED svítidlo průměr 82 mm, bílá
Číslo výrobku 5623962Popis výrobku
Číslo výrobku 5623962
Praktickou 3dílnou sadu moderních a úsporných vestavných LED svítidel lze individuálně použít v interiéru. Kulatý, otočný reflektor o průměru 82 mm (vestavné rozměry: 68 mm) v bílém provedení díky teplému (3 000 K) bílému světlu optimálně osvítí místnost.
Dodávka zahrnuje 3x 3W LED modul, žárovka je vestavěná napevno a přesvědčí vás dlouhou životností až 20 000 hodin.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707363798
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Kov |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Světelný tok v lumenech: | 300 lm |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 3 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 3 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 400 g |
| Výška: | 3,6 cm |
| Šířka: | 8,2 cm |
| Hloubka: | 8,2 cm |















