Briloner Vestavná LED svítidla Kulana sada 3 ks, 4,9W, 480 lm, 3000 K, bílá
Číslo výrobku 6359236Popis výrobku
Číslo výrobku 6359236
Sada 3 vestavných LED svítidel s funkcí stmívání pomocí nástěnného vypínače (100 % - 50 % - 12 %) včetně paměťové funkce. Svítidla nejsou otočná.
Specifikace:
- Výkon: 4,9 W
- Světelný tok: 480 lm
- Teplota chromatičnosti: 3 000 K (teplá bílá)
- Životnost: 25 000 h
- Index podání barev (Ra): 80
- Stupeň krytí: IP44
- Materiál: plast
- Rozměry: 90 x 25 mm
- Instalační rozměry: 68 x 30 mm
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707422990
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Koule |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Světelný tok v lumenech: | 480 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Montážní hloubka: | 3 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 271 g |











