BRILONER Přisazené LED svítidlo PLATINE 3W 350lm 4000K IP44 pr. 75 x 35 mm, 1 ks
Číslo výrobku 6157259Popis výrobku
Číslo výrobku 6157259
Přisazené LED stropní svítidlo PLATINE od BRILONER zaručeně vynikne díky svému modernímu, nadčasovému a bezrámovému vzhledu. Díky stupni krytí IP44 je svítidlo chráněno proti stříkající vodě a je tak vhodné do interiéru např. obývacích pokojů, chodeb, ložnic, na schodiště, do kuchyně i koupelen.
Neutrální bílá barva světla pro běžné aktivity
Neutrální bílá barva světla bývá označována také jako denní bílá, protože se podobá dennímu světlu po velkou část dne v našich klimatických podmínkách. Je to "zlatá střední cesta". Tuto barvu světla můžete použít i na místech, kde chcete pracovat, ale i tam, kde chcete odpočívat. Vhodná je k osvětlení kuchyně, koupelny, pracovny nebo i do dětského pokoje. Neutrální bílá barva světla se využívá i při osvětlení terasy, obchodů, kanceláře nebo lékařských ordinací.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky
Stupeň krytí IP44
Svítidla se stupněm krytí IP44 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku nástrojem či drátem větším než 1 mm, jsou odolná proti vniknutí velmi drobných cizích těles a zároveň chráněna proti stříkající vodě ze všech úhlů. Tento stupeň krytí je považován za dostatečnou ochranu před deštěm a zařízení s krytím IP44 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707409199
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 350 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 3 cm |
| Montážní průměr: | 6,8 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 3 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |















