Respekta Kuchyně Oliver bílá/dub 340 cm-trouba/sklok.d./dig./myčka/lednice/mik.
Číslo výrobku 6252514Popis výrobku
Číslo výrobku 6252514
Díky moderní a flexibilní kuchyňské lince Respekta Oliver si vytvoříte individuální kuchyni dle Vašich představ. Kuchyňská linka přesvědčí vynikající kvalitou a stylovými moderními barevnými provedeními. Kuchyňské sestavy Oliver jsou k dispozici v několika barevných provedeních dvířek (z MDF desek) - lesklé cappuccino, lesklé bílé, lesklé šedé a lesklé černé s korpusem (z laminovaných desek LDTD) v imitaci dubu York a pracovní deskou (z vysokotlakého laminátu HPL) v imitaci dubu York. Skříňky jsou opatřeny kovovými úchytkami ve vzhledu nerezové oceli a dotváří tak moderní vzhled kuchyně. Pracovní deska o tloušťce 28 mm v imitaci dubu York je dodávána vcelku, tedy bez výřezů.
Cenově výhodné kuchyně Respekta jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému montážnímu návodu je snadno a rychle nainstalujete. Pro zapojení nové kuchyně je potřeba některé příslušenství dokoupit. Nechte si poradit na našich prodejnách OBI.
Výrobky značky Respekta
Od svého založení roku 1977 představuje značka Respekta kvalitu a dlouholeté zkušenosti v oblasti elektrických domácích spotřebičů a kuchyní. Značkové výrobky nabízejí vysokou funkčnost a vynikající poměr mezi cenou a výkonem.
Kuchyně Oliver 340 cm se skládá:
1x vysoká skříňka na lednici (VxŠxH) 205 x 60 x 55,5 cm
1x vysoká skříňka na troubu a mikrovlnku (VxŠxH) 205 x 60 x 55,5 cm
1x spodní skříňka se zásuvkou (VxŠxH) 87 x 60 x 55,5 cm
1x spodní skříňka (VxŠxH) 87 x 60 x 55,5 cm
1x skříňka pro dřez (VxŠxH) 87 x 50 x 55,5 cm
1x výklenek pro myčku + dvířka myčky 60 cm
1x horní skříňka (VxŠxH) 56,1 x 50 x 34,6 cm
1x horní skříňka (VxŠxH) 56,1 x 110 x 34,6 cm
1x pracovní deska (VxŠxH) 220 x 2,8 x 60 cm
Místo pro komínovou digestoř šířky 60 cm
Trouba Jannis AB121-26 (15110000000126)
Třída en.účinnosti: A
Spotřeba en. na cyklus: 0,81 kWh
Spotřeba en. na cyklus při horkém vzduchu: 0,79 kWh
7 funkcí ohřevu trouby - rozmrazování, horní a spodní ohřev, horní a spodní ohřev s cirkulací, gril, gril s cirkulací, spodní ohřev s cirkulací, parní čištění
Objem trouby: 72 l
Bezrámová sklokeramická varná deska Aaron KM 4400-28
2x plotýnka - pr. 15,5 cm / 1200 W
2x plotýnka - pr. 19 cm / 1800 W
Dotykový displej s ukazatelem zbytkového tepla
Automatické bezpečnostní vypnutí a dětský zámek
Funkce časovače 1-99 minut
Délka přívodního kabelu: 100 cm
Komínová digestoř Nola CH 22058 IX B
Třída en.účinnosti: B
3 rychlostní stupně
Spotřeba en. na cyklus: 26,8 kWh
Průtok vzduchu min./max.: 221,2/337,2 m3/h
Max. emise hluku: 64 dB(A)
Osvětlení: 1 x LED 2,0 W
Rozměry (VxŠxH): 58-96 x 60 x 47,5 cm
Částečně vestavná myčka nádobí Kari GSP 60 TIDM
Energetická třída: E
Spotřeba en. na 100 cyklů: 92 kWh
Spotřeba vody na cyklus programu Eco: 11 l
6 mycích programů, 5 teplot mytí
S předvolbou času spuštění
Počet souprav nádobí: 12
Kombinovaná vestavná lednice Moray GKE 144-11 (131201441400-11)
Třída en.účinnosti: E
Spotřeba en. na cyklus: 177 kWh
Emise hluku: 39 dB(A)
Užitný objem lednice: 183 l
Užitný objem mrazící přihrádky: 37 l
Rozměry (VxŠxH): 144,6 x 54 x 54,5 cm
Vest. mikrovlnka Nadia MW800
Přední a vnitřní část z vysoce kvalitní nerezové oceli
Objem: 20 l
Počet programů ohřevu: 9
Včetně funkce grilu
S 95 min. digitálním časovačem se signálem
Max. výkon: 800 W (mikrovlnka) / 1000 W (gril)
Nerezový vestavný dřez Baltimore
Vč. odtokové sady s přepadem
Rozměry (VxŠxH): 19,5 x 86 x 43,5 cm
Hloubka dřezu: 14,5 cm
Údaje výrobce
Integral Handelsgesellschaft GmbH
Chenover Straße 5
67117 Limburgerhof
info@neg-novex.de
4260344978687
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 89,8 cm |
| Povrch: | Lesklé provedení |
| Barva přední části: | Bílá |
| Barva korpusu: | Dub York imitace |
| Vzhled pracovní desky: | Dub York imitace |
| Funkce Softclose: | Bez funkce softclose |
| Tvar: | I-tvar |
| Varná plotýnka: | Sklokeramická varná deska |
| Trouba: | S troubou |
| Lednička: | S chladničkou |
| Myčka na nádobí: | S myčkou nádobí |
| Odsavač par: | S digestoří |
| Mikrovlnka: | S mikrovlnkou |
| Elektrické spotřebiče: | S elektrickými spotřebiči |
| Provedení: | Rozložený |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 355,0 kg |
| Výška: | 2,05 m |
| Šířka: | 3,40 m |
| Hloubka: | 60,0 cm |











































