Flex-Well Vzorový balíček kuchyně Nano
Číslo výrobku 6421689Popis výrobku
Číslo výrobku 6421689
Nemůžete se rozhodnout jaký odstín či povrch kuchyně zvolit? Objednejte si vzorový balíček kuchyňské linky Flex-Well k vám domů. Vzorový balíček obsahuje vždy vzorek dvířek, korpusu, pracovní desky a úchytku.
Pokud se na základě tohoto vzorového balíčku rozhodnete pro koupi kuchyně Flex-Well, bude vám částka za vzorový balíček následně vrácena. Vrácená částka nezahrnuje cenu dopravy.
Pro vrácení ceny vzorového balíčku kontaktujte náš zákaznický servis OBI na e-mailové adrese service@obi.cz s předmětem "Vzorový balíček Flex-Well" a uveďte číslo své objednávky počínaje 1000500000000XXXXXXXXX. Vrácení peněz bude provedeno prostřednictvím původní platební metody vaší objednávky.
Upozorňujeme, že tento produkt je vyráběn na zakázku, a proto se na něj nevztahuje 2týdenní právo na odstoupení, dle zákona o prodeji na dálku.
Údaje výrobce
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584052243
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Matný |
| Barva přední části: | Imitace buku |
| Barva korpusu: | Imitace buku |
| Vzhled pracovní desky: | Fantazie |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |





