Flex-Well Kuchyně Orlando 270 cm/typ 5 - lednice/trouba/varná deska/digestoř
Číslo výrobku 6416663Popis výrobku
Číslo výrobku 6416663
ORLANDO
Série Orlando se skládá z různých doplňkových skříněk - horních, spodních, prosklených, vysokých a mnoha předkonfigurovaných kuchyňských sestav - vyberte si tedy tu, co zrovna potřebujete. Skříňky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek potažených melaminem (MFC) a opatřeny kovovými úchytkami v barvě nerezu. Vnitřní část korpusu je bílá a vnější část jde v dekoru dubu Sonoma, stejně tak jako sokl. Čela skříněk mají kašmírově lesklou bílou barvu. Kuchyně a většina kuchyňských skříněk je opatřena pracovní deskou dubu Sonoma o tloušťce 38 mm, která je vyrobena z vysokotlakého laminátu (HPL) s obsahem dřeva až 90 %. Kuchyně a kuchyňské skříňka jsou dodávány v rozloženém stavu a jsou oboustranně montovatelné (vpravo i vlevo).
Tato kuchyně Flex-Well obsahuje:
- 1 x vysoká skříňka pro vestavné spotřebiče 60 x 161,6 x 57,1 cm - 2 x dvířka/1 x police/2 x větrací mřížka/1 x kryt (nika o výšce 88 cm)
- 1 x spodní skříňka 50 x 82 x 57,1 cm - 1 x zásuvka/1 x dvířka/1 x police
- 1 x spodní skříňka pro vestavnou troubu 60 x 82 x 57,1 cm - 1 x pevný kryt
- 1 x spodní skříňka pod dřez 100 x 82 x 57,1 cm - 2 x dvířka
- 1 x nerezový dřez 86 cm vč. odtokové a přepadové soupravy
- 1 x horní skříňka 50 x 54,8 x 32 cm - 1 x dvířka/1 x police
- 1 x horní skříňka 100 x 54,8 x 32 cm - 2 x dvířka/1 x police
- 1 x pracovní deska 3,8 x 210 x 60 cm - bez výřezů, pracovní výška cca 86 cm
- 1 x lednice H-Tech WR2200
- 1 x vestavná trouba H-Tech WH 1100
- 1 x varná deska H-Tech WK1100
- 1 x digestoř PKM 9031X
Lednice H-Tech WR2200
Energetická třída: F
Roční spotřeba: 185 kWh
Objem chladnička/mrazák: 104/17 l
LED osvětlení, nastavitelná výška, volitelné zavěšení (vlevo i vpravo), automatické odmrazování chladničky
Vestavná pečicí trouba H-Tech WH 1100
Energetická třída A
Spotřeba: 0,81 kWh
Objem: 72 l
3 funkce - spodní s horní ohřev, horní ohřev, spodní ohřev
Varná deska H-Tech WK1100
Varné zóny 2 x 145 mm/1,2 kW, 2 x 180 mm/1,8 kW
S indikátorem zbytkového tepla
Digestoř PKM 9031X
Energetická třída: B
Roční spotřeba: 43,70 kWh
S možností odtahu i recirkulace (recirkulace s uhlíkovým filtrem 1 x C04 - není součástí)
Se 3 stupni odtahu, tukový filtr vhodný do myčky nádobí, nastavitelná výška komínu 40-73 cm
Podrobné informace k jednotlivým spotřebičům naleznete v produktovém listu k dispozici ke stažení pod technickými specifikacemi produktu.
Flex-Well
Flex-Well je jedním z lídrů na německém trhu v oblasti rozložených kuchyní. Veškeré dřevěné části jsou vyrobeny v Německu. Společnost Flex-Well nabízí samostatné skříňky, spotřebiče a kompletní kuchyňské bloky, buď již vybavené spotřebiči, nebo k vybavení spotřebiči vašeho výběru. Vyberte si ze široké nabídky tohoto dodavatele.
Cenově výhodné kuchyně a skříňky Flex-Well jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému návodu je snadno a rychle nainstalujete. Berte prosím na vědomí, že k připojení nové kuchyně je nutné některé příslušenství zakoupit zvlášť. V případě potřeby si nechte poradit na naších prodejnách OBI od plánovačů kuchyní nebo našich odborných poradců.
Údaje výrobce
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584038704
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 86 cm |
| Povrch: | Lesklé provedení |
| Barva korpusu: | Imitace dubu Sonoma |
| Vzhled pracovní desky: | Imitace dubu Sonoma |
| Funkce Softclose: | Bez funkce softclose |
| Tvar: | I-tvar |
| Varná plotýnka: | Sklokeramická varná deska |
| Trouba: | S troubou |
| Lednička: | S chladničkou |
| Myčka na nádobí: | Bez myčky nádobí |
| Odsavač par: | S digestoří |
| Mikrovlnka: | Bez mikrovlnky |
| Elektrické spotřebiče: | S elektrickými spotřebiči |
| Provedení: | Rozložený |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 307,0 kg |
| Výška: | 180,0 cm |
| Šířka: | 80,0 cm |
| Hloubka: | 120,0 cm |









