Hettich Věšák na dveře ve vzhledu dřeva/hliníku 5 háčků
Číslo výrobku 3758323Popis výrobku
Číslo výrobku 3758323
Věšák na dveře s pěti háčky. Věšáková lišta se zavěsí jednoduše na horní hranu pokojových dveří.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057605175
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 46,5 cm |
| Hloubka: | 8,5 cm |
| Materiál podstavce: | Ocel |
| Počet háků: | 5 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 473 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 47,0 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |



