Hettich Věšák na dveře ušlechtilá ocel 6 háčků
Číslo výrobku 4468815Popis výrobku
Číslo výrobku 4468815
Věšák na dveře z ušlechtilé oceli se šesti háčky. Věšáková lišta se zavěsí jednoduše na horní hranu pokojových dveří.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057605014
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Materiál podstavce: | Nerezová ocel |
| Počet háků: | 6 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 509 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |



