Hettich Věšák na dveře s 5 háčky, chromovaný
Číslo výrobku 5674403Popis výrobku
Číslo výrobku 5674403
Hettich věšák na dveře má 5 háčků. Na dveře ho lze připevnit zavěšením, zcela bez vrtání.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057030526
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 165 cm |
| Šířka: | 375 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Počet háků: | 5 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 371 g |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 37,5 cm |





