Hettich Věšák na dveře, 4 háky, chrom
Číslo výrobku 4159091Popis výrobku
Číslo výrobku 4159091
Chromový věšák na dveře se čtyřmi háky.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057471541
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 37 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Materiál podstavce: | Ocel |
| Počet háků: | 4 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 425 g |
| Výška: | 37,0 cm |
| Šířka: | 36,0 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |



