Hettich Plastový věšák na dveře, bílý
Číslo výrobku 4468484Popis výrobku
Číslo výrobku 4468484
Plastový věšák bílé barvy. Vhodný jako věšák na dveře.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057150309
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 2,2 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Materiál podstavce: | Plast |
| Počet háků: | 1 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šířka: | 2,2 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |





