Siro Věšák na dveře 2303 kovový chromový lesklý délka 240 mm samolepicí
Číslo výrobku 6091375Popis výrobku
Číslo výrobku 6091375
Strohý, nadčasový Siro věšák na dveře 2303 je vyroben ze zinkového tlakového odlitku se 6 možnostmi zavěšení. Věšák na dveře se hodí pro všechny tloušťky dveří a je optimálně použitelný pro šály, malé ručníky nebo i malé kuchyňské doplňky a do každé místnosti. Má samolepicí zadní stranu a lze jej připevnit přímo na čistý a hladký povrch. Věšák na dveře lze také přišroubovat. Součástí dodávky jsou šrouby k montáži.
Údaje výrobce
SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Gesellschaft m.b.H.
Spielfeldstraße 12
4452 Ternberg
office@siro.at
9002843386236
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 4,1 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 3,2 cm |
| Materiál podstavce: | Kov |
| Počet háků: | 6 ks |
| Druh montáže: | Montáž lepením nebo pomocí šroubu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 136 g |
| Výška: | 4,1 cm |
| Šířka: | 24,0 cm |
| Hloubka: | 3,2 cm |





