Hettich Věšáková lišta Country s 5 háky, přírodní smrk, 400 x 50 x 60 mm
Číslo výrobku 4468658Popis výrobku
Číslo výrobku 4468658
Pocit klidu uprostřed přírody. Kolekce COUNTRY vykouzlí pocit přirozeného pohodlí domova a tepla. Tradiční tvary v kombinaci s přírodními materiály vytvářejí v obývacím pokoji útulné a teplé prostředí.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057060042
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 4,7 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Materiál podstavce: | Dřevo |
| Počet háků: | 5 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 195 g |
| Výška: | 4,7 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |



