Hettich Věšáková lišta, 2 háčky, plast, bílá
Číslo výrobku 1226729Popis výrobku
Číslo výrobku 1226729
Plastová bílá věšáková lišta se dvěma háčky. Její rozměry jsou 155 x 163 x 68 mm.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057059664
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Materiál podstavce: | Plast |
| Dekorace/Barva Rám: | Bílá |
| Počet háků: | 2 ks |
| Druh montáže: | Montáž pomocí šroubu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 69 g |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 16,3 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |



