Hettich Věšák lesklý 5 háků, chrom, 40 x 480 mm
Číslo výrobku 3758281Popis výrobku
Číslo výrobku 3758281
Lesklý chromový věšák s pěti háky. Jeho rozměry jsou 40 x 480 x 33 mm.
Údaje výrobce
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057400138
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 3,8 cm |
| Šířka: | 48,5 cm |
| Hloubka: | 3,3 cm |
| Materiál podstavce: | Nerezová ocel |
| Dekorace/Barva Rám: | Lesklá chromová |
| Počet háků: | 5 ks |
| Druh montáže: | Montáž pomocí šroubu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 310 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 48,0 cm |
| Hloubka: | 3,3 cm |





