Háčková lišta dřevěná vzdálenost otvorů 170 mm FSC®
Číslo výrobku 3461415Popis výrobku
Číslo výrobku 3461415
Lišta je vyrobena ze dřeva. Má 4 kovové mosazné háčky. Vzdálenost mezi otvory je 170 mm.
Údaje výrobce
SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Gesellschaft m.b.H.
Spielfeldstraße 12
4452 Ternberg
office@siro.at
9002843210692
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Materiál podstavce: | Dřevo |
| Dekorace/Barva Rám: | Přírodní |
| Počet háků: | 4 ks |
| Druh montáže: | Montáž pomocí šroubu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 84 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |















